Festiwal Niepokalana 2018
 Filmy na dzień 16.02.2018

Nr kat.

Tytuł filmu

Kat. czas

Reżyser

Producent

Kraj

     1

                                  2

   3

         4

5

6

33 F 001

Dajcie farbę, pomaluję

amat.

22’08”

Tomasz Wiśniewski

Tomasz Wiśniewski

Polska

33 F 002

Called and Chosen – Father Vincent R. Capodanno

dokum

88’40”

James Kelty

EWTN

USA

33 F 003

Podwójne korzenie

dokum

22’13”

Mariusz Jankowski

Mariusz Jankowski

Polska

33 F 004

Kościół  na  Górce

dokum

23’51”

Jarosław Krasnodębski

Eugeniusz Sało

Kurier Galicyjski

Polska/

Ukraina

33  F 005

Nasza  “Dziesiątka”

dokum

26’03”

Anna Gordijewska

Kurier Galicyjski

Polska /

Ukraina

33  F 006

Wydarzenia Zielonogórskie 1960 – Bitwa o Dom Katolicki

dokum

59’

Rafał Bryllnall

Polska Press sp z o.o.

Polska

33 F 007

L’Ultima popstar

dokum
45’

Carlo Prevosti, Claudio Casazza, Stefano Zoja

Stefano Zoja

Wlochy

 33 F 008

Nieobojętni

dokum
51’04”

Mirosław Krzyszkowski

Bogdan Wasztyl

Narodowe Centrum Kultury

Stowarzyszenie Auschwitz Memento

Polska

33 F 009

Tako prosi dusza

My Soul Yearns

dokum55’

Davor Borić

Ljiljana Šišmanović

Croatian Radiotelevision

Chorwacja

 33 F 010

Dwie Korony

fab
90’

Michal Kondrat

Kondrat Media, Telewizja Polska SA, Polski Instytut Audiowizualny, Fundacja Filmowa Maksymiliana Kolbego

Polska

33 F 011

Z  Radzionkowa

dokum
23’50”

Kamil Niesłony

Maciej Marmola

Miasto Radzionków

Polska

 33 F 012

Zbrodnia na duchu

amat.

9’05”

Tomasz Kowal

Tomasz Kowal

Polska

33 F 013

Eve Donus Yolu
The Way back Home

dokum

20’

Alikerem Gulermen

Tepe Medya Yayincilik (Sat-7, Sat-7 Turk)

 

Turcja

33 F 014

Asa Itu Ada

There is always hope

pr. TV

25’20”

Haryo Sentanu Murti

Catholic Bishop’s Conference of Indonesia

Indonesia

33 F 015

       

Powrócim Pełni Sławy

Pr TV
75’

Halina Przebinda

Dariusz Przebinda TOProduction

Polska

33 F 016

Biezency 1915-1922

 

dokum.
49’20”

Jerzy Kalina

Bartosz Barynów

Polska/Ukraina

33 F 017

Misja Lima

dokum
24’44”

Mateusz Mularski

TVP Polonia

Polska

33 F 018

Polski nie zniszczy nic na świecie. Historia chorążego Antoniego Dołęgi

dokum.
34’12”

Bogna Bender-Motyka

TVP Polonia

Polska

33 F 019

Życie to Dakar

dokum
27’

Natalia Karapuda

TVP SA

Polska

33 F 020

Czas Niedokończony

dokum.

39’

Dariusz Gajewski

Wytwórnia Filmow Dokumentalnych i Fabularnych

Polska

33 F 021

I tak wszystko widzialem

dokum
52’16”

Michal Tkaczynski

Wytwórnia Filmow Dokumentalnych i Fabularnych

Polska

33 F 022

Sprawiedliwy

fab.

97’45”

Michal Szczerbic

Wytwórnia Filmow Dokumentalnych i Fabularnych

Polska

33 F 023

Janek

amat.
11’25”

Franciszek Mazur

Franciszek Mazur

Polska

33 F 024

Move to tears          

 

teled.
5’

 

Don Bosco  Images

Indie

33 F 025

The Art of Faith

dokum

16’42”

Abbi Alberto

(Catherina Bautista)

Elsa Turull de Alma

Republika Dominikanska

33F026

Confio, viaje a la esperanza
Trust, jurney to hope

doku.

Jesus Reyes Borjas

Fundación María camino a Jesús

Wenezuela

33F027

Pro Ecclesia et Pontifice

Amat
14’06

Henryk Pisuk

Henryk Pisuk